Te huur Appartement Kootsekade in Rotterdam | selecthuur.nl
Dutch English

Te huur Appartement Kootsekade in Rotterdam

Rotterdam
Kootsekade
Huurprijs: 
€ 1450,- p/m
Soort woning: 
Appartement
Woonoppervlakte: 
55 m²
Aantal kamers: 
2
Aantal slaapkamers: 
1
Beschikbaar per: 
Per direct

Kom en zie het schattigste 2-kamer appartement in Rotterdam aan de Kootsekade 16a in de Kleiwegkwartier buurt in het noorden van Rotterdam.
Het appartement ligt op 5 minuten loopafstand van de trein (station noord) en tram, en op 10 minuten fietsen van het centraal station en het stadscentrum, en op 15 minuten van Delft. Het gebouw is nieuwbouw, dus de energiekosten zijn erg laag. Het heeft een slaapkamer, een luxe keuken met apparatuur, vloerverwarming, een balkon op het zuiden, een aparte, pri...... Als je verder klikt kom je bij een nieuwe pagina met uitgebreide informatie over de huurwoning en met de directe contactgegevens van de beheerder

Is deze woning niet meer beschikbaar of al verhuurd? Laat het ons dan weten!

SCHRIJF JE VANDAAG NOG IN

EN VIND DE WONING VAN JE DROMEN!

 

Wij zijn een groot Nederlands platform gespecialiseerd in huurwoningen , kamers en studio's.

Wij bieden over heel Nederland een aantrekkelijk aanbod aan van directe verhuurders en/of makelaars waar u direct mee in contact kunt komen, dat is erg fijn voor u als woningzoekende. Wij leggen u graag persoonlijk uit hoe onze website werkt in een telefoongesprek. U kunt daarvoor contact opnemen met 020-2442947. Let er wel op dat een bezichtiging aanvragen telefonisch niet mogelijk is.

 

 

Vind vandaag nog uw droomwoning!

Aantrekkelijke tarieven
Geen extra kosten
Direct bij de eigenaar
Resultaatgericht
Onbeperkt reageren op het gehele aanbod
Premium al vanaf €24,95

U betaalt éénmalig de inschrijfkosten van het gewenste pakket.